Vrienden Loterij

De Giovanni van Bronckhorst Foundation geeft kinderen een voorzet voor de toekomst!

ONDERWIJS - SPORT - COACHING
Voetbal

We zijn genomineerd voor een award!

 

Maandag 22 mei 2017 heeft de Giovanni van Bronckhorst Foundation te horen gekregen dat zij genomineerd zijn voor een Beyond Sport Award! Uit meer dan 300 inzendingen is de foundation, samen met nog 36 anderen, uitgekozen en staan ze in de officiële 'shortlist'. 

 


Beyond Sport heeft afgelopen maandag hun jaarlijkse 'Beyond Sport Global Awards Official Shortlist' aangekondigd, waarin 37 organisaties zitten die succesvol sport gebruiken om de the UN Sustainable Development Goals (SDG's / De 17 Duurzame Ontwikkelingsdoelen) te promoten en te verwezenlijken.

Voor de negende keer organiseert Beyond Sport de Beyond Sport Awards. Dit jaar wil de organisatie extra aandacht besteden aan alle verschillende manieren waarin sport meewerkt aan het verwezenlijken van duurzame ontwikkelingen. 

De Giovanni van Bronckhorst Foundation is genomineerd in de categorie "Sport for Quality Education and Employment Award" Alle genomineerde kunt u vinden op http://www.beyondsport.org/Awards 

  

 


 

 

Meer berichten van het veld
Onder de pet van Jan Willem Helming
Onder de pet van Rickert Pos
Giovanni van Bronckhorst