Vrienden Loterij

De Giovanni van Bronckhorst Foundation geeft kinderen een voorzet voor de toekomst!

ONDERWIJS - SPORT - COACHING
Voetbal

Vriend van Gio shirt!

 


Het geweldige 'Vriend van Gio Shirt' wil jij natuurlijk ook! Met het shirt steun je Gio in zijn missie om niet alleen Feyenoord, maar ook kinderen die een voorzet voor de toekomst kunnen gebruiken kampioen te maken! Hieronder kan je alle informatie vinden die nodig is om de Giovanni van Bronckhorst Foundation te steunen en daarmee het shirt te ontvangen.

Hoe kun je het shirt bestellen? Door de Giovanni van Bronckhorst Foundation te steunen met 25 euro. Dan ontvang je het shirt vanzelf. Wees er snel bij, want de oplage is beperkt! 

Ook het 'Vriend van Gio Shirt' ontvangen? Klik hier.

Met hun foundation hebben Giovanni en Marieke van Bronckhorst S.V. GIO opgericht. Een echte club waar kinderen uit groep 7 en 8 via sport werken aan onderwijs en vooral aan hun persoonlijke ontwikkeling. Veel te veel kinderen in Nederland verlaten de basisschool met een leerachterstand. Vaak onnodig. Dit kan en moet anders. S.V. GIO doet dat!

Meer weten over S.V. GIO? Klik hier

 

Support de Van Bronckhorst Foundation met het 'Vriend van Gio shirt'! 

https://www.supportgio.nl/ 

  

Meer berichten van het veld
Onder de pet van Jan Willem Helming
Onder de pet van Rickert Pos
Giovanni van Bronckhorst